Dodaj obiekt noclegowy za DARMO!


  Województwa
  Oferty z wybranego województwa

województwa

Czechy
Słowacja
Włochy

  Polecamy
  Lista ofert promowanych

 
  Nasi partnerzymegatube
cda filmy
dobre programy


Regulamin

Regulamin stanowi zasady korzystania z naszej witryny. Odwiedzając naszą witrynę, akceptujesz aktualne postanowienia tego Regulaminu, korzystania z witryny oraz zobowiązujesz się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad.


1. Charakter i cele witryny Noclegowiec.pl

Witryna Noclegowiec.pl jest serwisem informacyjno-promocyjnym mającym na celu gromadzenie ofert firm oferujących usługi noclegowe w Polsce i zagranicą.


Twój wpis po dodaniu do naszej bazy będzie wyświetlany ZA DARMO.
Istnieje możliwość promowania oferty:

3 miesiące - 10 zł brutto (~3,3 zł miesiąc)


Po wykupieniu opcji promowania Twoja oferta wyświetlana będzie zawsze na początku list wyszukiwania, podświetlona będzie rzucającym się w oczy kolorem a także wyświetlana będzie rotacyjnie na każdej podstronie serwisu w lewej części strony - sekcja "Polecamy".


2. Rejestracja użytkowników i ochrona danych

Osoba, która pragnie dodać do bazy Noclegowiec.pl swoją ofertę musi dokonać bezpłatnej rejestracji po zakończeniu której ma możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego umożliwiającego dodanie oferty.

Dane przekazywane podczas rejestracji oraz inne dane osobowe, które mogą być zbierane od użytkowników podczas korzystania z witryny Noclegowiec.pl, są gromadzone i wykorzystywane zgodnie z zasadami zawartymi w naszej Polityce Prywatności oraz Ustawie o ochronie danych osobowych.


3. Prawa i możliwości użytkowników witryny

Rejestrując się w witrynie Noclegowiec.pl:

- zgadzasz się podczas rejestracji dostarczyć prawdziwych informacji,

- akceptujesz w pełni ten Regulamin korzystania z witryny,

- zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy Twego hasła i zgadzasz się odpowiadać za wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym udostępnisz swój login i hasło,

- zobowiązujesz się zawiadomić nas natychmiast o jakimkolwiek nieupoważnionym dostępie do witryny za pomocą Twojego hasła albo o zarejestrowaniu się w witrynie z Twojego konta pocztowego.


4. Respektowanie praw własności, zastrzeżenie praw autorskich

Udostępniając witrynę, zwracamy szczególną uwagę na konieczność respektowania praw własności intelektualnej. Informujemy, że witryna zawiera dokumenty chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, zdjęcia i grafikę, a przyjęty w witrynie wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Wszystkie loga, znaki towarowe oraz grafika zamieszczone na tej stronie są własnością ich twórców.


5. Aktywność użytkowników w witrynie, przesyłanie materiałów

Masz prawo przesyłania do witryny swoich informacji, materiałów, dokumentów. Z tym prawem wiąże się z jednej strony możliwość oddziaływania na innych użytkowników witryny, a z drugiej dostęp do pewnych obszarów naszego systemu komputerowego, wrażliwych na zachowania, które mogą zakłócić sprawność jego działania.

W związku z tym w pełni zgadzasz się, że Twoja aktywność w ramach witryny i konta:

- nie może być sprzeczna z normami kultury, z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, nie może być dla innych w żaden sposób niebezpieczna i w związku z tym nie będziesz przesyłać do witryny lub wykorzystując mechanizmy witryny żadnych informacji i materiałów, naruszających ogólnie przyjęte normy kultury, wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, informacji materiałów i wypowiedzi, które wzywają do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób,

- nie może naruszać praw innych użytkowników witryny, szczególnie prawa do poszanowania godności, prywatności, do ochrony danych osobowych, do swobody wypowiedzi i w związku z tym powstrzymasz się od wypowiedzi obraźliwych lub agresywnych oraz nie będziesz zbierać lub usuwać jakichkolwiek danych o innych użytkownikach witryny,

- nie będziesz wykorzystywać mechanizmów witryny do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za spam;


6. Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich

Jeżeli uważasz, że Twoje lub czyjekolwiek prawa autorskie, prawa własności intelektualnej zostały w jakikolwiek sposób bądź w jakiejkolwiek formie naruszone w witrynie Noclegowiec.pl, prosimy o przesłanie informacji w tej sprawie do wydawcy witryny.


7. Odsyłacze do innych witryn, ogłoszenia i reklamy

W witrynie Noclegowiec.pl są publikowane odsyłacze do innych witryn. Mogą również być publikowane ogłoszenia firm - naszych Klientów. Wydawca witryny Noclegowiec.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść, ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których prowadzą odsyłacze.


8. Zmiany regulaminu korzystania z witryny Noclegowiec.pl

Zgadzasz się, że Wydawca serwisu Noclegowiec.pl zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Witrynie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a następujące po wszelkich zmianach korzystanie z witryny jest równoznaczne z ich akceptacją.


Liczba osob aktualnie poszukujacych noclegu: 3 Nasz serwis odwiedzono juz: 1852826 razy
stat4u